Vesajkov: Tri godine razrušen centar, a Mićin se hvali otvorenom garažom koja još nije završena

 07. septembar 2025. 14:22

Nakon tri godine razrušenog najužeg centra Novog Sada i godinu dana kašnjenja, nelegalni gradonačelnik Žarko Mićin pohvalio se kako su naprednjaci otvorili garažu u Ulici Modene.
Zapravo, po starom SNS običaju, otvoreno je gradilište, budući da preskupo parterno uređenje, od više od 700 miliona dinara, kasni jer je u organizovanoj kriminalnoj grupi izgleda zapelo oko dogovora ko će uzeti plen.Mićin ima rešenje i za one silne pukotine na Tanurdžićevoj palati i ostalim zgradama u centru, koje će, kaže on, srediti partner. Iz dosadašnjeg iskustva Novosađana sa naprednjačkim kriminalnim šemama, taj posao će, siguran sam, dobiti neka nova SNS firma a sve će finansirati građani iz budžeta.
Zato podsećamo Mićina, da kad slavodobitno izjavljuje da su naprednjaci izgradili garažu, ima na umu da te preskupe radove nisu finansirali naprednjaci, već građani, dok SNS kadar ima isključivu odgovornost za izvedene radove. Pre samo nekoliko dana obeležili smo devet meseci od pada nadstrešnice na Železničkoj stanici, još jedan poluzavršen projekat koji je odneo 16 života.


prim. dr Vladimir Vrsajkov,predsednik odborničke grupe SSP u Skupštini gradapredsednik GrO Stranke slobode i pravde u Novom Sadu